LACONIQUE DN
No. 10€ 11.500,-
Merrie
schimmel
13-5-2016
D. Noordhuis, Wijster
Zirocco Blue VDL x Indoctro
LACONIQUE DN

Een echte springliefhebber reageert niet laconiek bij het zien van de pedigree van Laconique DN, de veulenkampioene van Drenthe. Haar Olympische vader Zirocco Blue VDL won naast meerdere Grand Prix's ook al teamgoud op de WEG. Als vererver weet hij zich eveneens te onderscheiden en hij is hier samengebracht met een sterke familie. Grootmoeder Monique is ook grootmoeder van het 1.40m-paard Charmieque (v.Carolus II), die op haar beurt bekend is als moeder van het KWPN-gekeurde springkanon Grandorado TN (v.Eldorado). Zelf is Monique een halfzus van het Grand Prix-paard Power Boy (v.Glennridge) van Luis Felipe de Azevedo. Vervolgens gaat de lijn terug op Campari, die tevens aan de basis staat van het Grand Prix-paard Ziedento (v.Cardento) van Susan Hutchison.
BTW plichtig nee.

Warina
ster pref. prest
Picarla
keur pref. prest
Licorne des Forests
Gogo Moeve H
Gekas des Forets
Le tot de Semilly
Rapsodie II
Wanique
Indoctro
Capitol I
Capitano
Folia
Vanessa VII
Caletto II
Orgesch
Monique
ster pref
Burggraaf
Landgraf I
Loanda
Campari
ster pref. prest
Joost
Frederique