LACELESIA VDL
No. 37€ 8.000,-
Merrie
bruin
17-1-2016
VDL Stud, Bears
Indoctro x Zirocco Blue VDL
LACELESIA VDL

Met een groot aantal nakomelingen op het hoogste niveau zoals recente winnaars als Hello M'Lady en VDL Groep Arera C heeft Indoctro zijn status als stempelhengst bewezen. Dit interessante merrieveulen is gefokt uit de NMK-merrie Hacelesta, die met 80/85 ster werd verklaard. Via de excellente Grand Prix-hengsten Zirocco Blue VDL en Quidam de Revel gaat de lijn terug op Relesta, een halfzus van het Grand Prix-springpaard L'Accorde B (v.Concorde) van Christian Anfinnsen Oien en de KWPN-goedgekeurde hengst Unistar (v.Voltaire). Ze is tevens grootmoeder van het internationale 1.40m-springpaard Chapeau (v.Verdi). Uit deze directe lijn komen ook de internationale springpaarden Vessica du Monden (v.Cavalier), United (v.Cavalier) en Casino Royal (v.Calvaro Z).
BTW plichtig nee.

Indoctro
Capitol I
Capitano
Corporal
Retina
Folia
Maximus
Vase
Vanessa VII H
Caletto II
Cor de la Bryere
Deka
Orgesch H
Calypso I
Iris 6H
Hacelesta ster
voorl.keur
Acarla ster
prest
Licorne des Forets
Gekas des Forets
Belesta
keur ibop-sp
Quidam de Revel
Jalisco B
Dirka
Relesta
Cash
Celesta
keur pref. prest