KOBLENZ
No. 24€ 4.200,-
bruin
18-5-2015
S. van Dellen, Opende
Kannan x Tygo
KOBLENZ

De zeer succesvolle Grand Prix-hengst Kannan weet geschiedenis te schrijven als fokhengst dankzij uiterst verdienstelijke nakomelingen als Nino des Buissonnets, Albfuehren's Paille, Molly Malone V en Quorida de Treho. Hij is hier gecombineerd met de jonge merrie Galoma, een vertegenwoordigster van de gewaardeerde Loma-stam. Grootmoeder Aloma is een halfzus van de KWPN-goedgekeurde Grand Prix-hengst Whistler (v.Holland) waarmee voorheen Candice King en nu Molly Ashe furore maakt. De lijn gaat terug op de merrie Saloma, die ook al meerdere 1.30m-paarden bracht waaronder de aangewezen hengst Ericson (v.Padinus). Uit deze gelauwerde familie komen Grand Prix-paarden als Voyeur, Paloma, Casadora, Zippo, Saporo en Golddigger.
BTW plichtig ja.

Kannan
Furioso
Dame de Ranville
Gogo Moeve H
Gotthard
Mosaik H
Cemeta
keur pref. prest
Farn
Ramonaa ster
Wozieta
Le Mexico
Rozieta
Galoma ster
Tygo
Numero Uno
Libero H
Jolanda
Domine ster
pref. prest
Purioso
Vicomie
Aloma stb-ext
Quidam de Revel
Jalisco B
Dirka
Saloma ster
prest
Iroko
Maloma ster
prest