KING BLUE
No. 40€ 5.750,-
schimmel vos geb.
11-3-2015
J. en G. Hiemstra-Dijkstra, Dronrijp
Zirocco Blue VDL x Andiamo
KING BLUE

King Blue is gefokt uit de NMK-merrie Gonita die 80/80 verdiende op de stamboekkeuring. Ze is een halfzus van het internationale 1.45m-paard Zidane (v.Silverstone) van Janni Nikkari. Grootmoeder Tornita L is een halfzus van de internationaal springende hengst Santiago W (v.Calvaro Z), waarmee Gyula Szuhai in het 1.50m presteerde. Uit deze rechtstreekse lijn komt ook het 1.50m-springpaard Zarnita (v.Namelus R) van Shane Breen. Als vader staat de tophengst Zirocco Blue VDL te boek, die onder Jur Vrieling met overwinningen in Grote Prijzen, Nations Cups en Wereldbekerkwalificaties al heeft laten zien tot de absolute wereldtop te behoren. Zijn oudste nakomelingen staan aan het begin van een internationale carrière, zoals zijn KWPN goedgekeurde zonen Durango VDL en Ever Blue.
BTW plichtig ja.

Warina
ster pref. prest
ster prest
Picarla
keur pref. prest
Licorne des Forets
Gogo Moeve H
Gekas des Forets
Le to de Semilly
Rapsodie II
Gonita
ster voorl.keur prok
Andiamo
Animo
H.Almé Z
Irene
Taj Mahal
Garitchou
Joyeuse
Tornita L
ster pref
Indoctro
Capitol I
Vanessa VII H
Hernita
keur pref. prest
Sanita