KAHLUA SV
No. 13€ 4.800,-
donkerbruin
27-3-2015
S.P. Valeijn, Kootwijkerbroek
Kannan x Numero Uno
KAHLUA SV

Met superieure producten als Nino des Buissonnets, Molly Malone, Diva II en Albfuehren's Paille heeft de Grand Prix-hengst Kannan reeds bewezen als vererver tot de absolute buitenklasse te behoren. Hij is hier samengebracht met een sterke prestatiefamilie. Moeder Bimour slaagde met 78 punten voor de merrietest en is een halfzus van de KWPN-goedgekeurde hengst Travolta (v.Lux), die in het 1.35m sprong, en volle zus van het internationale 1.40m-springpaard Amour van Caroline Müller. Ook het internationale 1.50m-springpaard Valente (v.Jacomar) van Tim Gredley en de 1.55m-geklasseerde Patrick (v.Indoctro) van Jane Davies komen rechtstreeks uit de goed fokkende grootmoeder Imour. Als moedersvader voegt topvererver Numero Uno zijn prestatiegenen toe.
BTW plichtig nee.

Kannan
Furioso
Dame de Ranville
Gogo Moeve H
Gotthard
Mosaik H
Cemeta
keur pref. prest
Farn
Ramonaa ster
Wozieta
Le Mexico
Rozieta
Bimour
Elite eptm-spr
Numero Uno
Libero H
Landgraf I
Oktave HSP
Jolanda
Lord Calando
Feinschnit
keur pref. sport-dr
Imour
keur pref. prest
Notaris
Courville XX
Vodea A ster
Amour
Nabuur
Mamour