JORDY
No. 60€ 4.800,-
bruin
28-mei-14
S. van Dellen, Opende
Zirocco Blue VDL x Hinault
JORDY

Dankzij Grand Prix-springpaarden als Paloma (v.Ferro), Casadora (v.Indoctro), Whistler (v.Holland) en Zippo (v.Zeus) geniet de vooraanstaande Loma-stam al generatielang een uitstekende reputatie. Moeder Orloma presteerde in het 1.35m en is een halfzus van de internationale springpaarden Lotus (v.Zuidhorn) en Kentucky (v.G.Ramiro Z). Uit deze directe lijn komen ook internationale springpaarden als J.Liberato (v.Libero H), Sarah (v.Kannan), Caloma Z (v.Carthago Z) en Quasimodo Z (v.Quidam de Revel). Vader Zirocco Blue VDL schittert onder Jur Vrieling in de grote sport met onder meer overwinningen in de Grote Prijzen van Geesteren, Vestfold en Kopenhagen. Ook in de fokkerij doet hij goede zaken met opvallend springende nazaten en reeds twee KWPN-gekeurde zonen.

Mr.Blue
Warina
ster pref. prest
ster prest
Picarla
keur pref. prest
Licorne des Forets
Furioso ll
Gogo Moeve
Gekas des Forets
Le T?t de Semilly
Rapsodie ll
Orloma
keur sport-spr
Hinault
Narcos ll
Fair Play lll
Gemini
Datania
Landgraf l
Katania
Froloma
pref. prest
Zeus
Arlequin
Urielle
Toloma
keur pref. prest. sport-(dres)
Lucky Boy
pref xx
Oloma
pref. prest