INIESTA J.W.B.
No. 3€ 3.600,-
bruin vb.
4-apr-13
J.W, Barsema, Winsum
Zirocco Blue VDL x Ahorn
INIESTA J.W.B.

Deze goed ontwikkelde, atletische Iniesta J.W.B. komt uit de welbekende Loma-stam en is een halfbroer van de KWPN-goedgekeurde hengst Tenerife VDL (v.Raphael), die nationaal heeft gesprongen. Grootmoeder Boloma bracht onder meer het internationale springpaard Mantana (v.Glennridge) en is grootmoeder van de Grand Prix-springpaarden Pedro (v.Corland), Saporo (v.Lancelot) en de Olympische Casadora (v.Indoctro). Nauwverwant zijn ook Grand Prix-paarden als Voloma, Nevada, Kentucky, Lotus, Papillon, Neopolitan, Jaguar, Paloma en Oriƫnt Express. Vader Zirocco Blue VDL springt sensationeel op het hoogste niveau en lijkt ook voor de fokkerij van grote waarde te worden.

Mr Blue
Warina ,
ster pref. prest
Acarla ,
ster prest
Picarla , pret
keur pref.
Licorne des Forets
Gogo Moeve H HANN
Gekas des Forets
Le tot de Semilly SF
Rapsodie II
Opera
Ahorn
Farn
Ramonaa
M. Hyazinthe ,
keur pref. prest
Ladykiller
xx
Alpenblume H HOLS
Boloma ,
keur pref. prest
Lucky Boy
pref xx
Compromise
xx
Sejane
xx
Oloma
pref. prest
Farn
Eloma ,
keur pref. prest