Santos JR
No. 3€ 5.500,-
Bruin
4-apr.-22
J. Otten / R. Boer
Jenssen VDL x Numero Uno
Santos JR
1e moeder: Esprit
2e moeder: Ramaika
moeder van:
V.Ramaika (s. Corland) 1,40m Spr. Baltimore H (s. Numero Uno) 1,40m Spr. Henxel K (s. Numero Uno) ISJ 1,45m Spr - Jean Luc Mourier (FRA) Dior (s. Numero Uno) 1,30 Spr.

grootmoeder van:
Baby Love (s. Lupicor) 1,50 Spr. - Guillaume Batillat (FRA)

3e moeder: Diana
moeder van:
Olinda (s. Voltaire) 1,60m Spr. - Todd Minikus (USA) Cidana M (s. Ukato) 1,35 Spr. Noltaire (s. Voltaire) 1,30 Spr. Vayana (s. Indoctro) 1,60 Spr. - Valentina Isoardi (ITA)

Aanvullende sportgegevens moederlijn:
Cidana M (s. Ukato) 1,35m Spr. Fiana M (s. Zirocco Blue VDL) - 1,40 Spr Frodo (s. Echo van 't Spieveld) 1,35 Spr Hidama M (s. Voltaire) 1,35 Spr. Ibiza,D (s. Baltic VDL) 1,50 Spr. - Moloslav Prihoda JR (CZE) Julius D. (s. Arezzo VDL) 1,45 Spr. - Emanuele Haudiano (ITA) Kardento R (s. Cardento) 1,50 Spr. - Pedro Henrique Arantes Tavor de Matos (BRA) Kingsize.D (s. Fabriano VDL) 1,30 Spr - Christina Nielsen (DEN) MSC Liona (s. Larino) 1,40 Spr. - Pedro Junqueira Muylaert (BRA) Casanova (s. Unesco) 1,40 Spr. - Hana Travner (SLO) Indira-Retta (s. Plot-Blue) 1,40 Spr. - Abbygale Funk (USA) Jalouretta (s. Plot-Blue) 1,30 Spr - Milena Bereisha (RUS) Lucky Lady (s. Germus R) 1,35 Spr. Amanda (s. Solitair) 1,45 Spr. - Aleksandra Pushkarskaya (RUS) Dilano (s. Lord Z) 1,60 Spr - Mohamed Serag El Gayar (EGY) Ebiana (s. Phin Phin) 1,40 Spr. - Dalma Rushdi Malhas (KSA) Elinda (s. Clinton) 1,60 Spr. - Pius Schwizer (SUI) Merlinda (s. Voltaire) - 1,60 Spr. Nimrod (s. Guidam) 1,60 Spr. Ricardo (s. Indorado) 1,40 Spr. Vabiana (s. Jackson) 1,35 Spr. Ariana (s. Nassau) 1,45 Spr. - Sandra Dalman (USA) Emma Lady (s. Wizzerd WV) 1,40 Spr. - James Emblen (GBR) Eriana (s. Douglas) 1,30 Spr. Ezinca (s. Canturano) 1,30 Spr. Ganymedes (s. Cardento) 1,30 Spr. Iwan (s. Glasgow-w vh Merelsnest) 1,55 Spr. - Tom Martens (NED) Jacarda (s. Action Breaker) 1,30 Spr. - Pedro Miguel Gonzalves Silva (POR) Walter (s. Jacorde) 1,30 Spr. Zoldoer (s. Solitair) 1,45 Spr. - Gianni Govoni (ITA)

Niet BTW-plichtig
Online bieden
op Santos JR

Jenssen VDL
BWP
Harley VDL
Heartbreaker
pref BWP
Bacarole
Larthago
pref prest sport
Carthago
Daisy IV
Zirsinaa Vd Leeuwerk Z
Licorne Des Forets
Persinaa
Jus De Pomme
Dersinaa
Esprit
Numero Uno
Libero H
Landgraf I
Oktave
Jolanda
Lord Calando
B-feinschnitt
Ramaika
prest prok
pref BWP
Gogo Moeve
Diana
keur pref prest
Zeus
Zinda