No. 9€ 5.500,-
Geslacht | Hengst |
Kleur | schimmel |
Geboortedatum | 10-jun-11 |
Fokker | E.W. Bijmolt, Eppenhuizen |
Afstamming | Zirocco Blue VDL x Goodtimes |
GIROCCO
Onder Jur Vrieling weet Zirocco Blue VDL te overtuigen met zijn enorme macht en vermogen op de sprong. Hij was ??n van de smaakmakers van de hengstencompetitie en wordt voorbereid op een internationale carri?re. Zijn oudste nakomelingen zijn drie jaar en lijken over veel kwaliteit te beschikken. We zien hem hier gecombineerd met de gewaardeerde Loma-stam, die bekendheid geniet dankzij internationale springpaarden als Paloma, Furore, Quasimodo Z, US Neopolitan, Nevada, Jupiter en Caloma Z. Moeder Peloma is een halfzus van de NRPS-gekeurde dressuurhengst Magic Rodrigo (v.Indorado). Moedersvader Goodtimes tekent voor het vaderschap van een reeks internationale springpaarden waaronder Londontimes, Obelix-R, Kris en Cacharel. |
Zirocco Blue VDL |
Mr. Blue keur |
Couperus |
Naturel keur |
Warina ster, pref. prest |
Acarla ster, prest |
Oldenburg |
Picarla , keur pref. prest |
Licorne des Forets |
Voltaire pref |
Furioso II |
Gogo Moeve H HANN |
Gekas des Forets |
Le Tot de Semilly SF |
Rapsodie II |
Peloma ster |
Goodtimes |
Nimmerdor pref |
Farn pref |
Ramonaa ster |
Zigeunerin , keur pref. prest |
Caletto I |
Krokus HOL |
Celoma , keur pref |
Stuyvesant xx |
Priamos xx |
Sabera xx |
Oloma pref. prest |
Farn pref |
Eloma , keur pref. prest |