No. 44€ 6.750,-
Geslacht | Merrie |
Kleur | vos |
Geboortedatum | 2 juni 2008 |
Fokker | E.Veenstra Nuis |
Afstamming | Zirocco Blue VDL x Renville |
DIESONNEVANCK V
De interessant gefokte Zirocco Blue VDL komt uit een goede sportstam en viel in het verrichtingsonderzoek op met zijn springvermogen, reflexen, techniek en aanleg als springpaard. Diesonnevanck V is gefokt uit Grandsonnevanck, die al twee 2e bezichtigingshengsten leverde. Moedersvader Renville sprong onder Bert Romp op het allerhoogste niveau. Via de volbloed Le Faquin xx gaat de moederlijn terug op de moeder van de hengsten Impuls en Jaguar (v.Eclatant). Uit deze directe lijn komt ook de BWP gekeurde Sire Major de la Cour, die internationale prestaties in de springsport op zijn naam heeft staan. |
Zirocco Blue VDL |
Mr Blue |
Couperus |
Naturel keur |
Warina ster pref. prest |
Acarla ster prest |
Oldenburg |
Picarla keur pref. prest |
Licorne des Forets |
Voltaire pref |
Furioso II |
Gogo Moeve H HANN |
Gekas des Forets |
Le Tot de Semilly SF |
Rapsodie II |
Grandsonnevanck ster pref |
Renville keur |
Courville xx pref |
Fair Trail xx |
Plouvien xx |
Lavanta keur pref |
Farn pref |
Zalanta B model pref |
Resonnevanck ster |
Le Faquin xx keur |
Aldis Champ xx |
La Fagne xx |
Eensonnevanck kroon pref. |
Wachtmeester pref |
Sonnevanck kroon pref. |