Santos JR
No. 3€ 5.500,-
Stallion
Bruin
4-apr.-22
J. Otten / R. Boer
Jenssen VDL x Numero Uno
Santos JR
Dam: Esprit
Granddam: Ramaika
dam of:
V.Ramaika (s. Corland) 1,40m Spr. Baltimore H (s. Numero Uno) 1,40m Spr. Henxel K (s. Numero Uno) ISJ 1,45m Spr - Jean Luc Mourier (FRA) Dior (s. Numero Uno) 1,30 Spr.

granddam of:
Baby Love (s. Lupicor) 1,50 Spr. - Guillaume Batillat (FRA)

Great-Granddam: Diana
dam of:
Olinda (s. Voltaire) 1,60m Spr. - Todd Minikus (USA) Cidana M (s. Ukato) 1,35 Spr. Noltaire (s. Voltaire) 1,30 Spr. Vayana (s. Indoctro) 1,60 Spr. - Valentina Isoardi (ITA)

Additional sports data dam line:
Cidana M (s. Ukato) 1,35m Spr. Fiana M (s. Zirocco Blue VDL) - 1,40 Spr Frodo (s. Echo van 't Spieveld) 1,35 Spr Hidama M (s. Voltaire) 1,35 Spr. Ibiza,D (s. Baltic VDL) 1,50 Spr. - Moloslav Prihoda JR (CZE) Julius D. (s. Arezzo VDL) 1,45 Spr. - Emanuele Haudiano (ITA) Kardento R (s. Cardento) 1,50 Spr. - Pedro Henrique Arantes Tavor de Matos (BRA) Kingsize.D (s. Fabriano VDL) 1,30 Spr - Christina Nielsen (DEN) MSC Liona (s. Larino) 1,40 Spr. - Pedro Junqueira Muylaert (BRA) Casanova (s. Unesco) 1,40 Spr. - Hana Travner (SLO) Indira-Retta (s. Plot-Blue) 1,40 Spr. - Abbygale Funk (USA) Jalouretta (s. Plot-Blue) 1,30 Spr - Milena Bereisha (RUS) Lucky Lady (s. Germus R) 1,35 Spr. Amanda (s. Solitair) 1,45 Spr. - Aleksandra Pushkarskaya (RUS) Dilano (s. Lord Z) 1,60 Spr - Mohamed Serag El Gayar (EGY) Ebiana (s. Phin Phin) 1,40 Spr. - Dalma Rushdi Malhas (KSA) Elinda (s. Clinton) 1,60 Spr. - Pius Schwizer (SUI) Merlinda (s. Voltaire) - 1,60 Spr. Nimrod (s. Guidam) 1,60 Spr. Ricardo (s. Indorado) 1,40 Spr. Vabiana (s. Jackson) 1,35 Spr. Ariana (s. Nassau) 1,45 Spr. - Sandra Dalman (USA) Emma Lady (s. Wizzerd WV) 1,40 Spr. - James Emblen (GBR) Eriana (s. Douglas) 1,30 Spr. Ezinca (s. Canturano) 1,30 Spr. Ganymedes (s. Cardento) 1,30 Spr. Iwan (s. Glasgow-w vh Merelsnest) 1,55 Spr. - Tom Martens (NED) Jacarda (s. Action Breaker) 1,30 Spr. - Pedro Miguel Gonzalves Silva (POR) Walter (s. Jacorde) 1,30 Spr. Zoldoer (s. Solitair) 1,45 Spr. - Gianni Govoni (ITA)

No subject to VAT
Online bieden
op Santos JR

Pedigree

Jenssen VDL
BWP
Harley VDL
Heartbreaker
pref BWP
Bacarole
Larthago
pref prest sport
Carthago
Daisy IV
Zirsinaa Vd Leeuwerk Z
Licorne Des Forets
Persinaa
Jus De Pomme
Dersinaa
Esprit
Numero Uno
Libero H
Landgraf I
Oktave
Jolanda
Lord Calando
B-feinschnitt
Ramaika
prest prok
pref BWP
Gogo Moeve
Diana
keur pref prest
Zeus
Zinda