DIESONNEVANCK V
No. 44€ 6.750,-
Merrie
vos
2 juni 2008
E.Veenstra Nuis
Zirocco Blue VDL x Renville
DIESONNEVANCK V

De interessant gefokte Zirocco Blue VDL komt uit een goede sportstam en viel in het verrichtingsonderzoek op met zijn springvermogen, reflexen, techniek en aanleg als springpaard. Diesonnevanck V is gefokt uit Grandsonnevanck, die al twee 2e bezichtigingshengsten leverde. Moedersvader Renville sprong onder Bert Romp op het allerhoogste niveau. Via de volbloed Le Faquin xx gaat de moederlijn terug op de moeder van de hengsten Impuls en Jaguar (v.Eclatant). Uit deze directe lijn komt ook de BWP gekeurde Sire Major de la Cour, die internationale prestaties in de springsport op zijn naam heeft staan.

Mr Blue
Warina ster
pref. prest
Acarla ster
prest
Picarla
keur pref. prest
Licorne des Forets
Gogo Moeve H HANN
Gekas des Forets
Le Tot de Semilly SF
Rapsodie II
Grandsonnevanck ster
Renville
Courville xx
Fair Trail xx
Plouvien xx
Lavanta
keur pref
Farn
Zalanta B model
Resonnevanck ster
Le Faquin xx
Aldis Champ xx
La Fagne xx
Eensonnevanck kroon
pref.
Wachtmeester
Sonnevanck kroon
pref.