MAGISTRALIS
No. 20€ 4.000,-
schimmel
16-3-2017
J.J. van Dijk, Ruinerwold
Quasimodo vd Molendreef x Zirocco Blue VDL
MAGISTRALIS
De beloftevolle Magistralis vertegenwoordigt de bekende Zancara-lijn (Holsteiner stam 474A), waaruit generatie na generatie succesvolle springpaarden voortkomen. Moeder Diancara VDL Z sprong op de keuring voor 80 punten en is een halfzus van het internationale 1.45m-springpaard Dakar VDL (v.Cardento) van Tina Yates en de KWPN-gekeurde hengst Azteca VDL (v.Indoctro). Grootmoeder Siancara VDL is een halfzus van de 1.45m-springende Bowmore VDL (v.Chin Chin) van James Billington. Vervolgens gaat de lijn terug op de bekende Zancara, moeder van de Olympische hengst Bubalu VDL (v.Baloubet du Rouet), de internationaal springende hengsten Montreal VDL (v.Indoctro) en Pessoa VDL (v.Animo) alsmede de 1.50m-springende Wilton John VDL (v.Mill Reef).
Niet BTW-plichtig / geen landbouwverklaring
No subject to VAT/no agriculture declaration

Quasimodo vd Molendreef
Heartbreaker
Farn
Ramonaa
Bacarole
Silvano
Orchidee
pref keur
Jarme.v.'t Steentje
Lys de Darmen
Et Hop
Darmen
Freja
Porche de Bornival
Querry
Diancara VDL Z d-oc
voorl.keur
Licorne des Forets
Gekas des Forets
Siancara VDL
Marlon
Zeus
Bonjorna
Liancara
Cantus
Zancara