JUMBO
No. 37€ 6.250,-
schimmel
30-jun-14
R. F. Waninge, Dwingeloo
Zirocco Blue VDL x Indoctro
JUMBO
Jumbo is gefokt uit de merrie Tre Chique, die al een zevenjarig 1.35m-springpaard en een goed geteste dochter (EPTM 76 ptn) leverde. Grootmoeder Nina Campari is een halfzus van het Grand Prix-springpaard Power Boy III (v.Glennridge) van Luis Felipe de Azevedo. Uit deze bekende moederlijn komen tevens internationale springpaarden als Olona (v.Indorado), Brugal VDL (v.Indorado) en Platini VDL (v.Freedom Z). Vader Zirocco Blue VDL won onder Jur Vrieling al meerdere Grote Prijzen en hij breekt met zijn getalenteerde nakomelingen zoals de gekeurde hengsten Durango en Ever Blue ook door als vererver. Als moedersvader brengt de internationale sport- en fokhengst Indoctro zijn prestatiegenen in.

De hengst Jumbo is onder de naam Bøgegardens Zidane goedgekeurd in Denemarken.
Klik hieronder voor een filmpje van de hengst:
https://www.youtube.com/watch?v=-n4LUPJEMzQ

Nieuws over JUMBO

Warina
Picarla
Licorne des Forets
Furioso ll
Gogo Moeve
Gekas des Forets
Le T?t de Semilly
Rapsodie ll
Tre Chique
Indoctro
Capitol l
Capitano
Folia
Vanessa Vll
Caletto ll
Orgesch
Nina Campari
pref elite
Ahorn
M.Hyazinthe
Campari
Joost
Frederique
pref keur