JANTINA
No. 16€ 3.800,-
Merrie
schimmel
8-mrt-14
G.A. Berghuis, Vroomshoop
Zirocco Blue VDL x Casall
JANTINA
Moeder Falicore slaagde met 77 punten voor de merrietest en is een volle zus van de Zweeds gekeurde hengst Elliot VDL. Deze lijn gaat terug op de bekende merrie Ibylle (v.Moltke I). Zij uit Holsteiner stam 104A staat aan de basis van succesvolle internationale springpaarden als de hengst Corland (v.Cor de la Bryère), Landetto (v.Landgraf I), Alpha Omega (v.Acorado I), V.Alba 69 (v.Rubert R), Acodetto (v.Acobat II), Clapton (v.Caretino) en Corlanda (v.Cor de la Bryère). Grootmoeder Abylle is een halfzus van het internationale eventingpaard Max (v.Libero H) van Gert Naber. Als vader van Jantina staat de goed verervende Grand Prix-hengst Zirocco Blue VDL te boek, die onder Jur Vrieling onder meer de Grote Prijzen van Geesteren, Kopenhagen en Vestfold won.

Warina
Picarla
Licorne des Forest
Furioso ll
Gogo Moeve
Gekas des Forets
Le Tot de Semilly
Rapsodie ll
Falicore
elite
Casall
Caretino
Caletto II
Isidor
Kyra XVII
Lavall I
Maltia
Abylle stb.ext
Goodtimes
Zigeunerin
Alba
Lord
Ibylle