HIPPOLYTUS KT
No. 55€ 3.000,-
schimmel
2-feb-12
R. Kiestra, Irnsum
Zirocco Blue VDL x Pacific
HIPPOLYTUS KT
De eerste fokkerijresultaten van het springkanon Zirocco Blue VDL zijn opvallend. Zelf springt de hengst op 1.40m-niveau en hij lijkt alles in huis te hebben voor het hoogste werk. Moeder Ursula H sprong in het ZZ en stamt af van de internationaal springende hengst Pacific. Grootmoeder Furona leverde het 1.40m-springpaard Lute-H (v.Damiro) en is een halfzus van het Grand Prix-springpaard Galliant Dream (v.Ulster) van Peter van Broekhoven, alsmede diverse Z- en ZZ-springpaarden. Ook de BWP-gekeurde hengst Imothep (v.Indoctro), die Grand Prix springt met Candice King, gaat in rechtstreekse lijn terug op grootmoeder Furona.

Warina ,
Acarla ,
Picarla ,
Licorne des Forets
GogoMoeve H HANN
Gekas des Forets
Le Tot de Semilly
Rapsodie II
Ursula H ,
prok ster sport-spr
Pacific
Corland
Cor de la Bryere
Thyra HSP
Joyful Lady ,
pref. prest elite
Aresa-Lady
pref. prest
Furona
Maykel
Exilio
xx
Fieka
Urona
prest
Rigoletto
vorstin