GIROCCO
No. 9€ 5.500,-
schimmel
10-jun-11
E.W. Bijmolt, Eppenhuizen
Zirocco Blue VDL x Goodtimes
GIROCCO
Onder Jur Vrieling weet Zirocco Blue VDL te overtuigen met zijn enorme macht en vermogen op de sprong. Hij was ??n van de smaakmakers van de hengstencompetitie en wordt voorbereid op een internationale carri?re. Zijn oudste nakomelingen zijn drie jaar en lijken over veel kwaliteit te beschikken. We zien hem hier gecombineerd met de gewaardeerde Loma-stam, die bekendheid geniet dankzij internationale springpaarden als Paloma, Furore, Quasimodo Z, US Neopolitan, Nevada, Jupiter en Caloma Z. Moeder Peloma is een halfzus van de NRPS-gekeurde dressuurhengst Magic Rodrigo (v.Indorado). Moedersvader Goodtimes tekent voor het vaderschap van een reeks internationale springpaarden waaronder Londontimes, Obelix-R, Kris en Cacharel.

Warina ,
Acarla ,
Picarla ,
Licorne des Forets
Gogo Moeve H HANN
Gekas des Forets
Le Tot de Semilly SF
Rapsodie II
Peloma
Goodtimes
Farn
Ramonaa
Zigeunerin ,
Caletto I
Krokus HOL
Celoma ,
pref keur
Stuyvesant
xx
Priamos
xx
Sabera
xx
Oloma
pref. prest
Farn
Eloma ,