For Ami
No. 53€ 5.250,-
schimmel
26-apr-10
J. Kramer, Emmen
Zirocco Blue VDL x Montreal
For Ami
Met zijn explosieve springkwaliteiten is vader Zirocco Blue VDL een ware sensatie in de springring onder Jur Vrieling. De genetisch hoogwaardige hengst lijkt ook voor de fokkerij een absolute aanwinst. Deze For Ami is gefokt uit de jonge merrie Bon Ami, die het bloed van de internationaal springende hengsten Montreal en Heartbreaker combineert. Zelf heeft Bon Ami een zeer goede merrietest van 82 punten op haar naam staan, met onder meer 8,5-en voor de reflexen, techniek en aanleg. Grootmoeder Sophy bracht al een Z-springpaard en is een halfzus van de KWPN-gekeurde hengst Navarone (v.Jus de Pomme). Navarone sprong in het Z alvorens hij naar Amerika vertrok om daar zijn loopbaan voort te zetten.

Hannover stam 478

Mr Blue
Warina
Picarla
Licorne des Forets
Gogo Moeve
Gekas des Forets
Le Tot de Semilly
Rapsodie II
Bon Ami
Montreal
Indoctro
Capitol I
Vanessa VII
Zancara
Shoraya
Sophy
Heartbreaker
Bacarole
Goedele
Amstrong
Valmamater