DIESONNEVANCK V
No. 44€ 6.750,-
Merrie
vos
2 juni 2008
E.Veenstra Nuis
Zirocco Blue VDL x Renville
DIESONNEVANCK V
De interessant gefokte Zirocco Blue VDL komt uit een goede sportstam en viel in het verrichtingsonderzoek op met zijn springvermogen, reflexen, techniek en aanleg als springpaard. Diesonnevanck V is gefokt uit Grandsonnevanck, die al twee 2e bezichtigingshengsten leverde. Moedersvader Renville sprong onder Bert Romp op het allerhoogste niveau. Via de volbloed Le Faquin xx gaat de moederlijn terug op de moeder van de hengsten Impuls en Jaguar (v.Eclatant). Uit deze directe lijn komt ook de BWP gekeurde Sire Major de la Cour, die internationale prestaties in de springsport op zijn naam heeft staan.

Mr Blue
Warina
Picarla
Licorne des Forets
Gogo Moeve H HANN
Gekas des Forets
Le Tot de Semilly SF
Rapsodie II
Grandsonnevanck
pref ster
Renville
Courville
pref xx
Fair Trail
xx
Plouvien
xx
Lavanta
pref keur
Farn
Zalanta B model
Resonnevanck
Le Faquin
xx keur
Aldis Champ
xx
La Fagne
xx
Eensonnevanck kroon
pref.
Wachtmee
pref ster
Sonnevanck kroon
pref.