Organisatie

Organisatie

Excellente sportpaarden zijn schaars, kostbaar en bijna niet te bemachtigen.
In veel gevallen is er maar één optie om de sterren van straks in beeld en op stal te krijgen:
selecteren uit de veulens van vandaag.  Starsale helpt u daarbij!

Het Noordelijk fokkersgebied is een vindplaats van talent, de voorbeelden liggen voor het oprapen:
Totilas:  zwarte dressuurkoning,  filmster met ongekende uitstraling.
Okidoki: geen paal te hoog, krachtige persoonlijkheid, een moedige werker!

De beste sport- en fokmerrielijnen zijn de vindplaatsen voor de Starsale veulens.
De kwaliteit moet in meervoud aanwezig zijn; pedigree, exterieur, sportverwachtingen, veterinaire controles. Alle facetten worden gewogen en er mag niets te licht worden bevonden.

De veiling kent meerdere selectiemomenten. Om er zeker van te zijn dat de veulens in een goede gezondheid verkeren, worden zij zowel bij de fotosessie (voor de catalogus, film en website) medisch gecontroleerd en voor aanvang van de veiling nogmaals klinisch gekeurd door een erkend paardenveterinair.

Dankzij onze internationale netwerken gaat meer dan 30% van de veulens naar het buitenland.
Deze contacten blijven wij onderhouden en worden in de toekomst sterk uitgebouwd.
Moderne mediavormen zullen daarin een steeds belangrijkere rol gaan spelen.

Kwaliteit is niet alleen de rode draad in het selectieproces, maar ook kenmerkend voor de gehele organisatie van dit evenement.  Fokkers, kopers, bezoekers mogen vertrouwen hebben in de kwaliteit van onze organisatie. Wij doen het met elkaar en voor elkaar! In een doorlopend proces proberen wij verbeteringen door te voeren.

Starsale is graag uw gastheer en partner: u kunt op ons rekenen!

Het bestuur

Voorzitter

Ben Platzer

Secretaris / Penningmeester

Abel Vink

Bestuurslid

Doede Santema

Bestuurslid

Martine Hijlkema

Bestuurslid

Femke Palstra

Secretariaat
Starsale Auctions Noord-Nederland
(Abel Vink)
p/a Adm. Helfrichstraat 20
9801 EM Zuidhorn

E-mail: veulens@starsaleauctions.com